905072433293 BizeUlaşın Galeri Hizmetler Projeler Hakkımızda

Alva İnşaat Gizlilik Politikası

Son güncelleme tarihi: 3 Temmuz 2023

Bu Gizlilik Politikasında nasıl Alva Gayrimenkul'ün sahibi olduğu ve işlettiği alvagrupa.com, bunları toplar, kullanır ve kullanıcılarından ("siz" veya "kullanıcılar") elde edilen kişisel bilgileri açıklar. İnternet sitesi. Web sitemizi kullanarak, burada açıklanan veri uygulamalarını kabul etmiş olursunuz. bu Gizlilik Politikası.

1. Topladığımız Bilgiler

Aşağıdakileri toplayabiliriz kişisel bilgi türleri:

1.1 Sağladığınız Bilgiler:

Bizimle iletişime geçtiğinizde Web sitemiz aracılığıyla adınızı, e-posta adresinizi ve diğer bilgilerinizi toplayabiliriz. iletişiminizde sağlamayı seçtiğiniz bilgiler.

1.2 Çerezler ve İzleme Teknolojileri:

Web sitemizde çerezler ve benzeri izlemeler kullanılabilir tarama deneyiminizi geliştirecek, kullanım kalıplarını analiz edecek ve içeriği kişiselleştirin. Bu teknolojiler IP'niz gibi bilgileri toplayabilir adres, tarayıcı türü, işletim sistemi ve web sitesi etkileşimleri.

2. Kullanımı Kişisel Bilgiler

Topladığımız kişisel bilgileri aşağıdaki amaçlarla kullanabiliriz: aşağıdaki amaçlar:

2.1 Hizmetlerin Sağlanması:

Kişisel bilgilerinizi kullanabiliriz sizinle iletişim kurmak, sorularınızı yanıtlamak ve size sunulan hizmetleri sağlamak istek.

2.2 Pazarlama ve Promosyonlar:

Onayınız doğrultusunda size gönderebiliriz hizmetlerimiz, güncellemelerimiz veya özel hizmetlerimizle ilgili tanıtım materyalleri veya haber bültenleri teklifler. Dilediğiniz zaman bu iletişimleri almaktan vazgeçebilirsiniz.

2.3 Yasal Uyumluluk:

Kişisel bilgilerinizi yürürlükteki yasalara uymak için kullanabiliriz, düzenlemeler veya yasal süreçler.

3. Kişisel Bilgilerin Paylaşılması

Yapabiliriz kişisel bilgilerinizi aşağıdaki durumlarda üçüncü taraflara açıklayın koşullar:

3.1 Servis Sağlayıcılar:

Üçüncü taraf hizmetlerinden faydalanabiliriz sağlayıcılar, web sitemizi işletmemize ve hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olacak. Bu hizmet sağlayıcılar kişisel bilgilerinize yalnızca hizmetlerini bizim adımıza gerçekleştirme amacını taşıyor.

3.2 Yasal Yükümlülükler:

Yasanın, mahkeme emrinin veya devlet yetkilisi.

3.3 Ticari Transferler:

Birleşme durumunda, varlıklarımızın tamamının veya bir kısmının satın alınması veya satılması, kişisel bilgiler, işlemin bir parçası olarak aşağıdaki şartlara tabi olarak aktarılabilir: geçerli gizlilik yasaları.

4. Veri Saklama

Kişisel bilgilerinizi saklayacağız yalnızca yukarıda belirtilen amaçların yerine getirilmesi için gerekli olduğu sürece bilgi Daha uzun bir saklama süresi gerekli olmadığı veya buna izin verilmediği sürece bu Gizlilik Politikası kanunen.

5. Veri Güvenliği

Uygun teknik ve organizasyonel uygulamaları uyguluyoruz Kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişime karşı korunmasına yönelik önlemler, ifşa etme, değiştirme veya yok etme. Ancak herhangi bir iletim yöntemi yok internet veya elektronik depolama %100 güvenlidir ve garanti edemeyiz mutlak güvenlik.

6. Haklarınız

Kişisel bilgileriniz ile ilgili belirli haklara sahipsiniz. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere geçerli yasalara tabi olan kişisel bilgiler:

6.1 Erişim:

Yapabilirsiniz Hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilere erişim talebinde bulunun.

6.2 Düzeltme:

Yanlış veya eksik kişisel bilgilerin düzeltilmesini talep edebilirsiniz.

6.3 Silme:

Kişisel bilgilerinizin silinmesini talep edebilirsiniz. Yasal yükümlülüklere ve saklama sürelerine.

6.4 İtiraz:

Buna itiraz edebilirsiniz. kişisel bilgilerinizin meşru gerekçelerle işlenmesi.

6.5 Geri çekilme Onay:

Kişisel bilgilerinizin işlenmesi için onayınıza güvenirsek bilgiler, onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Haklarınızı kullanmak için veya gizlilik uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki adresi kullanarak bizimle iletişime geçin: Bölüm 7'de verilen iletişim bilgileri.

7. Bize Ulaşın

Eğer varsa Bu Gizlilik Politikasına veya bunların işlenmesine ilişkin sorular, endişeler veya talepler Kişisel bilgileriniz için lütfen bizimle şu adresten iletişime geçin:

E-posta: algulcemal@gmail.com Address: Istanbul, Pendik, Fatih Mah. Raşit Sk Murat Apt, Blok No 7 İç Kapı No 2.

Sorularınıza ve isteklerinize zamanında yanıt vereceğiz.

8. Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Uygulamalarımızdaki veya yasal yükümlülüklerimizdeki değişiklikleri yansıtacak şekilde bu Gizlilik Politikasını zaman zaman güncelleyebiliriz. Revize edilmiş Gizlilik Politikasını bu web sitesinde yayınlayacağız ve revize edilmiş versiyon yayınlandığı anda geçerli olacaktır. Herhangi bir güncelleme veya değişiklik için lütfen bu Gizlilik Politikasını düzenli aralıklarla inceleyin. Web sitemizi kullanarak bu Gizliliği kabul ettiğinizi belirtirsiniz Politika. Bu Gizlilik Politikasının şartlarını kabul etmiyorsanız web sitemizi kullanmamanızı tavsiye ederiz

Size yardım etmek için hazırız. Projenize ve yenilemeye başlayın. Tahmin için bize ulaşın.

Bize Ulaşın