905072433293 BizeUlaşın Galeri Hizmetler Projeler Hakkımızda

Alva İnşaat Şartlar ve Koşulları

Son güncelleme tarihi: 8 Temmuz 2023

Alva Gayrimenkul'ün ("Şirket") sahibi olduğu ve işlettiği alvagrupa.com'u ("Web Sitesi") kullanmadan önce lütfen bu Şartlar ve Koşulları ("Sözleşme") dikkatlice okuyun. Bu Sözleşme, Web Sitesini kullanımınıza ilişkin yasal olarak bağlayıcı şart ve koşulları ortaya koymaktadır. Web Sitesine erişerek veya Web Sitesini kullanarak bu Sözleşmeye bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Bu Sözleşmenin herhangi bir bölümünü kabul etmiyorsanız Web Sitesini kullanmamanızı tavsiye ederiz.

1.Hizmetler

1.1 Açıklama:

Şirket (Alva Gayrimenkul), evlerin, binaların ve diğer gayrimenkullerin inşaatı, onarımı ve yenilenmesiyle ilgili hizmetler sunmaktadır. Web Sitesi, Şirketin hizmetlerini sergileyen, bilgi sağlayan ve kullanıcılar ile Şirket arasındaki iletişimi kolaylaştıran bir platform görevi görür.

1,2 Doğruluk:

Şirket, Web Sitesinde doğru ve güncel bilgiler sağlamaya çalışmaktadır. Ancak Şirket, sağlanan bilgilerin doğruluğunu, eksiksizliğini veya uygunluğunu tamamen garanti etmez veya garanti etmez.

2.Kullanıcının Sorumlulukları

2.1 Uygunluk:

Web Sitesini kullanarak, reşit olduğunuzu ve bağlayıcı bir sözleşme imzalama kapasitesine sahip olduğunuzu beyan etmiş olursunuz.

2.2 Hesap:

Web sitesinin bazı özellikleri bir hesap oluşturmanızı gerektirebilir. Hesap bilgilerinizin gizliliğini korumaktan ve hesabınız altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden siz sorumlusunuz.

2.3 Yasaklanmış Davranış: Aşağıdakilere yol açabilecek herhangi bir davranışta bulunmamayı kabul edersiniz:

(a) Geçerli yasa veya düzenlemeleri ihlal etmek; (b) Başkalarının haklarını ihlal etmek; (c) Web Sitesinin işleyişine veya güvenliğine müdahale etmek; (d) Web Sitesini virüsler, kötü amaçlı yazılımlar veya diğer herhangi bir yıkıcı kod türü dahil olmak üzere yetkisiz veya zararlı içerikleri iletmek için kullanmak; (e) Herhangi bir sahtekarlık veya aldatıcı faaliyette bulunmak.

3.Garantilerin Reddi

Şirket, Web Sitesi veya içeriğiyle ilgili olarak açık veya zımni hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. Web Sitesi, herhangi bir garanti veya koşul olmaksızın "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadır.

4.Sorumluluğun Sınırlandırılması

Yasaların izin verdiği azami ölçüde Şirket, Web Sitesinin veya hizmetlerin kullanımından kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan doğrudan, dolaylı, arızi, sonuç olarak ortaya çıkan veya özel zararlardan sorumlu olmayacaktır. Şirket tarafından sağlanmıştır.

5.Tazminat

Şirketi, memurlarını, direktörlerini, çalışanlarını ve temsilcilerini, makul avukat ücretleri de dahil olmak üzere, aşağıdaki nedenlerden kaynaklanan her türlü talep, yükümlülük, zarar, kayıp veya harcamaya karşı tazmin etmeyi ve masun tutmayı kabul edersiniz: Web Sitesini kullanımınızla veya bu Sözleşmenin herhangi bir ihlaliyle bağlantılı olarak.

6.Geçerli Kanun ve Yargı Yetkisi

Bu Sözleşme, Şirketin bulunduğu yargı bölgesinin yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır. Bu Sözleşmeden kaynaklanan veya bu Sözleşmeyle bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir anlaşmazlık, o yargı bölgesindeki mahkemelerin münhasır yargı yetkisine tabi olacaktır.

7.İletişim Bilgileri

Bu Sözleşmeyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa lütfen bizimle şu adresten iletişime geçin: Email: algulcemal@gmail.com Adres: İstanbul, Pendik, Fatih Mah. Raşit Sk.Murat Apt, Blok No 7 İç Kapı No 2. Web Sitesini kullanarak bu Sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve bu Sözleşmeye bağlı kalmayı kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.

Size yardım etmek için hazırız. Projenize ve yenilemeye başlayın. Tahmin için bize ulaşın.

Bize Ulaşın